O nas

Od lat zajmujemy się tematyką produktywności, efektywnej nauki i szeroko rozumianej pracy nad sobą.

Prowadzimy zajęcia w ramach Fundacji Pięć Plus (www.5plus.edu.pl), a Strefa Wiedzy to nasz pomysł na dzielenie się naszym doświadczeniem, ćwiczeniami i podcastami.

Sukcesywnie będziemy dodawać tutaj materiały, zapraszać gości i tworzyć bezpłatne miejsce, w którym zawsze przeczytasz coś ciekawego, nauczysz się czegoś nowego albo posłuchasz o tym, jak uczyć się i pracować lepiej.

Zbudujmy społeczność

Serdecznie zapraszamy Cię do komentowania wpisów i kontaktu z nami. Każdy komentarz i uwaga są dla nas cenne. Będzie nam również miło, jeśli polubisz profil naszej Fundacji na facebooku, YouTubie i Spotify. Chcemy, żeby jak najwięcej osób mogło korzystać z naszych materiałów.

Paweł Szydłowski
Dawniej animator, organizator eventów i instruktor harcerski – obecnie bardziej zajęty przygotowywanie i prowadzeniem wyjazdów i obozów młodzieżowych oraz działalnością społeczną w ramach fundacji “Pięć Plus i Schronisko dla Książek”. Mistrz niczego, zainteresowany wszystkim i cały czas szukający nowych pomysłów na to, jak uczynić otaczający świat trochę lepszym. W wolnych chwilach zapaleniec gór, książek, kotów i dobrej herbaty. W Pięć Plusie działa od 2015 roku, obecnie głównie w ramach Strefy Wiedzy.
Piotr Dacjusz Starzyński
Założyciel Fundacji Pięć Plus i doktorant wydziału Socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. Trener szybkiego czytania, mnemotechnik, map myśli i rozwoju osobistego. Gra w zespole Igray i Babickiej Orkiestrze Dętej im. Krzysztofa Pendereckiego.
Stara się zawsze łączyć rzeczy produktywne z tymi przyjemnymi i na odwrót. Jest autorem pierwszego, w pełni cyfrowego kursu szybkiego czytania w Polsce (szybkoczytasz.pl).