kursy stacjonarne

Szkoła Podstawowa

Kurs dla studentów obejmuje zaawansowane techniki szybkiego czytania tekstów naukowych, mnemotechnik i mindmappingu.

Zarwane nocki, hektolitry kawy i zawalone kolosy? Studencka rzeczywistość nie musi tak wyglądać. Zamiast tego proponujemy: zapamiętywanie wszystkiego z wykładów, błyskawiczne przyswajanie artykułów naukowych i czytanie książki w godzinkę.

Ucz sie sprytnie a nie ciężko!

Wszystkie zajęcia prowadzimy metodą aktywną a przerywniki, gry energetyczne i zróżnicowana tematyka kursów sprawiają, że kursanci po prostu lubią do nas przychodzić.

Zapisz się na kurs
Szybkie czytanie dla studentów - kurs DELFIN

Kurs Delfin to propozycja intensywnego kursu szybkiego czytania dla studentów i pracowników naukowych. Dzięki nastawieniu na praktykę i wieloletniemu doświadczeniu udało nam się zamknąć całą wiedzę dotyczącą szybkiego czytania w 8-godzinnym kursie. To jedyny taki kurs w Polsce. Absolwenci kursu Delfin czytają teksty naukowe trzykrotnie szybciej podczas gdy zrozumienie tekstu pozostaje na wysokim poziomie.

Program kursu
http://Szybkie%20czytanie%20dla%20studentów%20-%20kurs%20DELFIN
http://Techniki%20notowania,%20zapamiętywania%20i%20uczenia%20się%20-%20kurs%20ORKA

Techniki notowania, zapamiętywania i uczenia się - kurs ORKA

Kurs Orka to zestaw niezbędnych narzędzi dla pracowników naukowych. Kurs obejmuje zaawansowane mnemotechniki, notowanie przy użyciu ma myśli oraz techniki skupiania uwagi. Kurs uzupełnia warsztat pracy naukowej, który stanowi zestaw praktycznych porad przydatnych przy pracy badawczej i pisaniu prac dyplomowych. Absolwenci kursu Orka uczą się szybciej niż inni i wykorzystują w pełni swój potencjał intelektualny. Kurs jest kierowany zarówno do studentów jak i pracowników naukowych.

Program kursu

00

Doświadczonych trenerów

00

Przeprowadzonych kursów

00

Zadowolonych absolwentów

00

Przeprowadzonych wydarzeń

poznaj nas

Nasi trenerzy

Wszyscy jesteśmy praktykami i pasjonatami efektywnej nauki. Zajęcia prowadzimy metodą aktywną dzięki której wszystkie zajęcia są ciekawe a uwaga słuchaczy pozostaje skupiona.