kursy stacjonarne

Szkoła Podstawowa

Nasza oferta dla szóstej, siódmej i ósmej klasy przygotuje ucznia do egzaminu i samodzielnej nauki w liceum.

Uczenie się do egzaminu ósmoklasisty nie jest wcale łatwym zadaniem. Właśnie dlatego podczas kursów Zając Kot dajemy wszystkim uczniom skrzynkę z narzędziami do uczenia sie i motywowania.

Ucz sie sprytnie a nie ciężko!

Wszystkie zajęcia prowadzimy metodą aktywną a przerywniki, gry energetyczne i zróżnicowana tematyka kursów sprawiają, że kursanci po prostu lubią do nas przychodzić.

Uwaga: Obecnie zajęcia z kursów Tygrys, Wilk i Lis realizujemy w ramach programu SAMODZIELNY UCZEŃ

Zobacz program i zapisz się na kurs
Efektywna nauka dla szkół podstawowych - kurs ZAJĄC

Kurs Zając to nasza propozycja technik efektywnej nauki dla uczniów ostatnich trzech klas szkoły podstawowej. W ramach 20 godzinnego kursu gwarantujemy trzykrotne przyspieszenie czytania, opanowanie technik pamięciowych, notowanie mapami myśli oraz techniki nauki języków obcych. Absolwent kursu Zając umie uczyć się szybko (jak Zając!) i skutecznie - raz opanowany materiał zostanie w głowie na zawsze. Kurs można bezpłatnie powtórzyć. Uwaga: Obecnie zajęcia z kursów Zając i Kot realizujemy w ramach programu SAMODZIELNY UCZEŃ.

Program kursu
http://Efektywna%20nauka%20dla%20szkół%20podstawowych%20-%20kurs%20ZAJĄC
http://Koncentracja%20i%20systematyczność%20dla%20klas%206-8%20-%20kurs%20KOT

Koncentracja i systematyczność dla klas 6-8 - kurs KOT

Nauczymy systematycznej pracy każdego „zdolnego lenia”. W ramach zajęć pokazujemy metody koncentrowania się, walki ze stresem oraz skupiania się na nauce i zadaniach. Dużą część kursu stanowi organizacja czasu i osiąganie celów, dzięki czemu nasi kursanci będą przygotowani do pierwszych życiowych wyzwań. Absolwenci kursu Kot potrafią dobrze radzić sobie w życiu, są systematyczni, skupieni i potrafią dobrze wyznaczać sobie priorytety. Uwaga: Obecnie zajęcia z kursów Zając i Kot realizujemy w ramach programu SAMODZIELNY UCZEŃ.

Program kursu
Kompletny zestaw zajęć dla ucznia szkoły podstawowej - pakiet KOT + ZAJĄC

Zajęcia w ramach obu kursów zostały zaprojektowane w taki sposób, by wzajemnie się uzupełniały. Kurs Zając przekazuje techniki efektywnego uczenia się a kurs Kot pokazuje jak wprowadzić je w życie. Ich połączenie jest najlepszą propozycją dla ucznia szkoły podstawowej. Z tego powodu pakiet stanowi najczęściej wybierany przez uczniów wariant naszych zajęć. Absolwenci pakietu Kot + Zając to dobrze zorganizowani, zmotywowani do pracy uczniowie, którzy uczą się mądrze a nie ciężko. Uwaga: Obecnie zajęcia z kursów Zając i Kot realizujemy w ramach programu SAMODZIELNY UCZEŃ.

Program kursu
http://Kompletny%20zestaw%20zajęć%20dla%20ucznia%20szkoły%20podstawowej%20-%20pakiet%20KOT%20+%20ZAJĄC

00

Doświadczonych trenerów

00

Przeprowadzonych kursów

00

Zadowolonych absolwentów

00

Przeprowadzonych wydarzeń

poznaj nas

Nasi trenerzy

Wszyscy jesteśmy praktykami i pasjonatami efektywnej nauki. Zajęcia prowadzimy metodą aktywną dzięki której wszystkie zajęcia są ciekawe a uwaga słuchaczy pozostaje skupiona.