Od 2013 roku uczymy tego, jak się dobrze uczyć

Fundacja Pięć Plus to stacjonarne kursy efektywnej nauki, platforma do nauki zdalnej, kanał na YT, dwa sezony podcastów, Strefa Wiedzy  oraz partner programów Erasmus+ i PO WER.

Wszystkie nasze inicjatywy służą wyrównywaniu szans edukacyjnych i promowaniu metod efektywnej nauki oraz nauki nieformalnej i pozaformalnej.

Zapraszamy na planetę dobrej nauki!

Zajmujemy się nowatorskim podejściem do nauki oraz rozwojem osobistym. Prowadzimy także szkolenia biznesowe. Nasze centrum znajduje się w Warszawie, ale oferujemy także zajęcia i szkolenia wyjazdowe.

Wszyscy jesteśmy praktykami i pasjonatami efektywnej nauki. Zajęcia prowadzimy metodą aktywną dzięki której wszystkie zajęcia są ciekawe a uwaga słuchaczy pozostaje skupiona.

Nauka odbywa się nie tylko na zajęciach. Dzięki temu nasze kursy trwają krócej i są korzystne cenowo. Ponieważ nasze grupy zajęciowe są niewielkie każdy uczestnik jest traktowany indywidualnie a tempo zajęć jest dostosowane do potrzeb wszystkich.

uczniów >5 tys.

10 kursów stacjonarnych

Podstawą naszego działania są stacjonarne kursy, które organizujemy w centrum Warszawy. Przygotowaliśmy ofertę dla każdej grupy wiekowej.

• Samodzielny Uczeń
  • Kot i Zając
  • Tygrys i Wilk
  • Orka i Delfin

Szybkie Czytanie Online

Szybkie Czytanie Online to jedyny na świecie kurs z gwarancją pięciokrotnego przyspieszenia prędkości czytania. Dostępny na naszej platformie. Szczegółowy opis kursu znajduje się w zakładce powyżej.

• 5-krotne przyspieszenie
  • lepsze zapamiętywanie
  • rozszerzone pole widzenia

Strefa Wiedzy

Dzielimy się naszymi materiałami w wielu miejscach. Zapraszamy do lektury bloga, bezpłatnych wirtualnych warsztatów, słuchania naszych podcastów i oglądania filmów.

• Strefa wiedzy (blog)
  • Kanał na You Tube
  • 25 podcastów na Spotify
  • Instagram i Facebook
o nas

Projekty Fundacji

Punktówka o nas

Pięć Plus to kursy w centrum Warszawy, stworzone dla młodych ludzi, którzy chcieliby rozwijać swoje możliwości i talenty.

Efektywna Nauka i znacznie więcej!

Prowadzimy kursy dla młodzieży, które pomagają ogarnąć i ułatwić wiele dziedzin życia, zaczynając od planowania dnia aż po osiąganie długoterminowych celów. Nasze zajęcia ułatwiają znacznie proces nauki i przyswajania wiedzy, pomagają zaoszczędzić dużo czasu oraz dotrzeć w życiu tam, gdzie chcemy!

W drodze do samodzielności

Oferujemy profesjonalne zajęcia w niewielkich grupach, w przyjemnej atmosferze oraz przystępnych cenach.
Dostępne są profilowane kursy oraz możliwość uczestniczenia w pojedynczych zajęciach. Dla chętnych komponujemy także plan dopasowany do cech, które chcą udoskonalić.

Doświadczonych Trenerów

Godzin zajęć

Zadowolonych Absolwentów

Materiałów Online

Siedziba naszej Fundacji

Najłatwiej trafić do nas od metra Ratusz Arsenał. Zapewniamy wygodne fotele, słoneczną salę oraz kanapę. Podczas zajęć nasi kursanci mają dostęp do zdrowych przekąsek na koncentrację oraz wody, kawy, herbaty i yerba mate.

Podczas zajęć zachęcamy do korzystania z telefonów (w mądry sposób!), chodzenia po biurze i wychodzenia na dwór. Ważnym elementem są efektywne przerwy, które planujemy zgodnie z metodą Pomodoro.

Reżim sanitarny

Zajęcia odbywają się w świeżo wyremontowanej siedzibie Fundacji. Grupy zajęciowe liczą od 6 do 10 osób, co pozwala na spełnienie wszystkich wymogów reżimu sanitarnego. Nasze pomieszczenia są codziennie ozonowane, a w biurze posiadamy śluzę sanitarną i każdy kursant jest zobowiązany do skorzystania z niej przed wejściem na zajęcia (bezdotykowe mierzenie temperatury oraz dezynfekcja rąk).

poznaj nasz zespół

Nasi Trenerzy

„Dobrze się was słucha, nawet o dziesiątej w sobotę (…) bardziej jak starsze rodzeństwo niż nauczyciele, zero mądrzenia się a to jest strasznie wkurzające na lekcjach”