Kurs Słoń
kursy stacjonarne

Szkoła Podstawowa

Mamy do zaoferowania zajęcia dotyczące m.in. organizacji czasu, szybkiego czytania czy osiągania celów.

"Kto się nie rozwija, ten się zwija." Z myślą o wszystkich dorosłych ułożyliśmy program kursów, który umożliwia przyspieszenie czytania i wykorzystanie w pełni swoich możliwości umysłowych.

Ucz się sprytnie a nie ciężko!

Wszystkie zajęcia prowadzimy metodą aktywną a przerywniki, gry energetyczne i zróżnicowana tematyka kursów sprawiają, że kursanci po prostu lubią do nas przychodzić.

Zapisz się na kurs
Szybkie czytanie dla dorosłych - kurs JELEŃ

Kurs Jeleń to propozycja intensywnego kursu szybkiego czytania dla dorosłych. Dzięki nastawieniu na praktykę i wieloletniemu doświadczeniu udało nam się zamknąć całą wiedzę dotyczącą szybkiego czytania w 8-godzinnym kursie. To jedyny taki kurs w Polsce. Zaawansowane techniki koncentrowania się na tekście i skupiania uwagi sprawiają, że szybkie czytanie w skupieniu na tekście jest możliwe również w niesprzyjających warunkach takich jak środki komunikacji miejskiej, zatłoczone poczekalnie czy hałaśliwe miejsca. Podczas kursu nauczysz się nie tylko szybciej uczyć i pracować, ale przede wszystkim nadrobisz swoje zaległości w czytaniu. Absolwenci kursu Jeleń czytają wszystkie typy tekstów pięciokrotnie szybciej podczas gdy zrozumienie tekstu pozostaje na wysokim poziomie.

Program kursu
http://Szybkie%20czytanie%20dla%20dorosłych%20-%20kurs%20JELEŃ
http://Pamięć%20i%20koncentracja%20na%20zawołanie%20-%20kurs%20SŁOŃ

Pamięć i koncentracja na zawołanie - kurs SŁOŃ

Kurs Słoń to zestaw innowacyjnych narzędzi pamięciowych (mnemotechnik) oraz ćwiczeń na koncentrację. Kurs obejmuje zaawansowane techniki, notowanie przy użyciu systemu MindMapping, techniki skupiania uwagi, wprowadzania stanu „flow”, uważności oraz odpowiednią dietę, poprawiającą funkcje umysłu. Wśród zajęć kursu znajdują się także metody nauki języków obcych. Kurs Słoń jest dedykowany wszystkim, którzy chcą od razu zapamiętywać imiona, daty czy numery telefonów, mieć swobodę wykorzystywania swojej wiedzy oraz koncentrowania się na trudnych zadaniach. Absolwenci kursu Słoń wykorzystują w pełni swój potencjał intelektualny. Kurs jest kierowany do osób zainteresowanych przeniesieniem swojego myślenia na wyższy poziom.

Program kursu

00

Doświadczonych trenerów

00

Przeprowadzonych kursów

00

Zadowolonych absolwentów

00

Przeprowadzonych wydarzeń

poznaj nas

Nasi trenerzy

Wszyscy jesteśmy praktykami i pasjonatami efektywnej nauki. Zajęcia prowadzimy metodą aktywną dzięki której wszystkie zajęcia są ciekawe a uwaga słuchaczy pozostaje skupiona.