kursy stacjonarne

Szkoła Podstawowa

Nasi absolwenci potrafią sami przygotować się do matury i dokonywać trafnych wyborów na progu dorosłego życia.

Odmieniana przez wszystkie przypadki MATURA i stresy nastoletniego życia mogą mocno dać się we znaki wszystkim licealistom. Z myślą o nich stworzyliśmy kursy TygrysWilk Lis

Ucz sie sprytnie a nie ciężko!

Wszystkie zajęcia prowadzimy metodą aktywną a przerywniki, gry energetyczne i zróżnicowana tematyka kursów sprawiają, że kursanci po prostu lubią do nas przychodzić.

Uwaga: Obecnie zajęcia z kursów Tygrys, Wilk i Lis realizujemy w ramach programu SAMODZIELNY UCZEŃ.

Zobacz program i zapisz się
http://Koncentracja%20i%20systematyczność%20dla%20klas%206-8%20-%20kurs%20KOT

Koncentracja i systematyczność dla klas 6-8 - kurs KOT

Efekty kursu Tygrys to pięciokrotne zwiększenie szybkości czytania, zgłębienie systemu notowania przy użyciu map myśli, opanowanie mnemotechnik oraz metod nauki języków obcych. Wszystkie techniki efektywnego uczenia się zostały dostosowane pod kątem skutecznej nauki do matury. Absolwenci kursu Tygrys potrafią skutecznie uczyć się zarówno na lekcjach jak i samodzielnie w domu a opanowanie materiału zajmuje im mało czasu. Uwaga: Obecnie zajęcia z kursów Tygrys, Wilk i Lis realizujemy w ramach programu SAMODZIELNY UCZEŃ.

Zobacz program i zapisz się
Organizacja czasu, motywacja i koncentracja - kurs WILK

Kurs Wilk uczy jak dobrze organizować swój czas, koncentrować się, motywować i osiągać zaplanowane cele. Ponadto w ramach zajęć kursu uczymy podejmowania ważnych decyzji i pracy w grupie. Kurs został zaprojektowany z myślą o pogodzeniu wielu wyzwań, jakie licealista musi pogodzić na swojej drodze. Absolwenci kursu Wilk to zorganizowani i skupieni na celu licealiści, którzy dzięki technikom planowania i systematycznej pracy nie będą stresować się egzaminem dojrzałości. Uwaga: Obecnie zajęcia z kursów Tygrys, Wilk i Lis realizujemy w ramach programu SAMODZIELNY UCZEŃ.

Program kursu
http://Organizacja%20czasu,%20motywacja%20i%20koncentracja%20-%20kurs%20WILK
http://Ekspresowy%20kurs%20maturalny%20-%20kurs%20LIS

Ekspresowy kurs maturalny - kurs LIS

Kurs Lis został przygotowany na prośbę naszych absolwentów, którzy potrzebowali ekspresowej powtórki technik efektywnej nauki i organizacji czasu przed egzaminem maturalnym. Na kurs składa się 10 godzin najpotrzebniejszych zajęć przed maturą: szybkie czytanie, mnemotechniki, koncentracja i oczywiście metody na stres. Absolwenci kursu Lis to maturzyści, dla których kurs może stanowić powtórzenie najważniejszych elementów kursu Tygrys i Wilk bądź skondensowaną wiedzę przed egzaminem. Uwaga: Obecnie zajęcia z kursów Tygrys, Wilk i Lis realizujemy w ramach programu SAMODZIELNY UCZEŃ.

Program kursu
Szybkie uczenie się i organizacja - pakiet Tygrys + Wilk + Lis

Nasza propozycja pakietu dla licealistów jest kompleksowa. Proponujemy połączenie wszystkich metod efektywnej nauki z organizacją czasu, technikami koncentracji i osiągania celów. Dodatkowym atutem jest kurs Lis, który pozwoli na błyskawiczne przypomnienie sobie technik przydatnych w maturalnej klasie. To najczęściej wybierana opcja dla liceum. Absolwenci pakietu Tygrys+Wilk+Lis to licealiści z wyprawką ważnych umiejętności, które zaprocentują nie tylko na maturze ale także później - na studiach. Uwaga: Obecnie zajęcia z kursów Tygrys, Wilk i Lis realizujemy w ramach programu SAMODZIELNY UCZEŃ.

Program kursu
http://Szybkie%20uczenie%20się%20i%20organizacja%20-%20pakiet%20Tygrys%20+%20Wilk%20+%20Lis

00

Doświadczonych trenerów

00

Przeprowadzonych kursów

00

Zadowolonych absolwentów

00

Przeprowadzonych wydarzeń

poznaj nas

Nasi trenerzy

Wszyscy jesteśmy praktykami i pasjonatami efektywnej nauki. Zajęcia prowadzimy metodą aktywną dzięki której wszystkie zajęcia są ciekawe a uwaga słuchaczy pozostaje skupiona.