• Home
  • Postanowienia noworoczne i nie tylko

Postanowienia noworoczne i nie tylko

Postanowienia noworoczne i nie tylko

Nowy rok to czas, kiedy większość z nas chce zmienić coś w swoim życiu. Zaczynamy zdrowo się odżywiać, idziemy pobiegać lub na siłownię, jesteśmy bardziej sympatyczni dla otoczenia i poświęcamy więcej czasu bliskim. Bierzemy się do zaległości czytelniczych lub filmowych, planujemy podróże do miejsc, które zawsze chcieliśmy odwiedzić. Z reguły trwa to około tygodnia, a potem wracamy do dawnych nawyków. Czemu tak się dzieje i co z tym zrobić? O tym właśnie mówimy w drugim odcinku podcastu.

Wiele obiecujemy sobie w związku z rozpoczęciem nowego roku. W tym podcaście podpowiadamy, w jaki sposób zaplanować swoje marzenia, żeby przekuć je w możliwe do zrealizowania cele.

Do rozpoczęcia wystarczy Wam kartka i papier. Omawiamy szczegółowo metodę SMARTER , czyli sposób, dzięki któremu Twój cel będzie:

Specific – szczegółowy
Measurable – mierzalny
Atainable – osiągalny
Relevant – istotny, ważny
Time bounded – określony w czasie
Ecologic – ekologiczny
Recorded – zapisanyWszystkiego dobrego w nowym roku!

Oba dotychczasowe odcinki dostępne są na Spotify i YouTube, a kolejne będą pojawiały się w tygodniowych odstępach – to nasze noworoczne postanowienie. Zapraszamy serdecznie do komentowania i udostępniania materiału, a jeśli chcesz dokładniej poznać omawiane zagadnienia – napisz, chętnie odpowiemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *