Fundacja Pięć Plus

Uwolnimy Twój potencjał intelektualny.
Chcemy, żeby nauka była szybsza, skuteczniejsza, łatwiejsza
i po prostu lepsza.

Image

Zajmujemy się nowatorskim podejściem do nauki n oraz rozwojem osobistym. Prowadzimy także szkolenia biznesowe. Nasze centrum znajduje się w Warszawie, ale oferujemy także zajęcia i szkolenia wyjazdowe.

Wszyscy jesteśmy praktykami i pasjonatami efektywnej nauki. Zajęcia prowadzimy metodą aktywną dzięki której wszystkie zajęcia są ciekawe a uwaga słuchaczy pozostaje skupiona.

Nauka odbywa się nie tylko na zajęciach. Dzięki temu nasze kursy trwają krócej i są korzystne cenowo. Ponieważ nasze grupy zajęciowe są niewielkie każdy uczestnik jest traktowany indywidualnie a tempo zajęć jest dostosowane do potrzeb wszystkich.
Poznaj nas!

Opinie kursantów

„Cudowne były słonecznik i rodzynki (…) uważam również, że jest cudowne podejście do ucznia. Najlepszy element kursu to trenerzy!”
„Przez fakt, że grupa nie jest za duża można bardzo łatwo nawiązać dobrą relację z prowadzącymi, co od razu poprawia atmosferę. Bardzo mi się to wszystko podobało.”
„Dobrze się was słucha, nawet o dziesiątej w sobotę (…) bardziej jak starsze rodzeństwo niż nauczyciele, zero mądrzenia się a to jest strasznie wkurzające na lekcjach”
„Miłą odmianą dla lekcji w szkole jest nastawienie na praktyczne umiejętności. Po miesiącu umiem szybko czytać i efektywnie się uczyć i w sumie o to mi chodziło”
„To jest dobry trening jak się ogarniać przed maturą i w ogóle w życiu. Zamiast wykładów praktycznie same ćwiczenia co dla mnie jest zdecydowanie na plus."
„Kurs super, świetna luźna atmosfera, pokochałam pestki słonecznika i pić herbatę. Nauczyłam się bardzo dużo o sobie”
„Podobało mi się ustawienie stołu i przerwy w miarę potrzeb a nie godzin”
„Macie wygodne krzesła i dobrą kawę a w kwestii warunków to jedyne dwie rzeczy, które mnie obchodzą”
„Spoko dojazd metrem, to zdecydowanie plus dla wszystkich dojeżdżających spod Warszawy”